Zobacz, co wyróżnia kampery Maroni

Sprawdź nasze nowoczesne rozwiązania, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Poniżej zobaczysz filmy, dzięki którym zobaczysz jak działają kampery Maroni.

Komfortowy
S-CAMPER czeka na Ciebie!

Komfortowe wnętrze, najwyższej jakości materiały, nowoczesne technologie – to wszystko ułatwi Ci podróżowanie i pozwoli poczuć się jak w domu w każdym miejscu świata!

Elektrycznie wysuwany stopień

Dla wygody Twojej i twoich bliskich kampery Maroni są wyposażone w standardzie w elektrycznie wysuwany stopień. Dzięki takiemu rozwiązaniu wchodzenie i wychodzenie do części mieszkalnej staje się przyjemnością.

Jedyne co musisz zrobić, to przytrzymać przez chwilę przycisk a stopień sam się wysunie lub schowa.

Nowoczesny system zarządzania

Wyjątkowy system zarządzania i sterowania podzespołami campera zapewnia przyjemność i prostotę obsługi niczym smartphone. Z tego miejsca sterujesz ogrzewaniem, klimatyzacją, temperaturą bieżącej wody.

Sprawdzisz również poziom naładowania baterii, ilość wytwarzanej energii elektrycznej z paneli solarnych na dachu czy stabilizację poziomu campera.

Dotykowe radio z systemem Android

Nawigacja Google Maps, radio, muzyka, zestaw głośnomówiący – masz to wszystko do dyspozycji z fotela kierowcy.

Dodatkowo kamera na przodzie ułatwiająca manewrowanie a także kamera cofania wraz z czujnikami, która włączy się automatycznie podczas wrzucania biegu wstecznego – to wszystko żebyś z łatwością parkował swoim camperem.

Sprytne rozwiązania

Oświetlenie pokładowe

Rolety

Moskitiera

Markiza

Poznaj wyjątkowy i innowacyjny model S-CAMPER!

Model S-CAMPER to CamperVan na miarę naszych czasów. Nowoczesny, przestronny i komfortowy.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zaprojektowaliśmy przestrzeń w środku by było jak najbardziej przestrzennie. Komfort podróżowania i wypoczynku dzięki temu jest bardzo przyjemny, a przestrzeń bagażowa jest bardzo pojemna pomimo dużej przestrzeni w użytkowej części campera. Chowane niezależne łóżka dają kolejne miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu tył samochodu jest przestronny. Można go wykorzystać na wypoczynek lub przy otwarciu tylnych drzwi wykorzystywać campingowo.

Przednia cześć to obracane regulowane fotele, innowacyjny składany stolik i co najważniejsze ławka z dwoma niezależnymi fotelami typu ISOFIX z regulowanymi oparciami które są wyposażone w specjalny mechanizm przesuwania w przód i tył oraz na boki. Dzięki tym udogodnienia przednia cześć campera w łatwy sposób może być konfigurowania co daje możliwość wypoczynku i jedzenia nawet dla czterech dorosłych osób.

System zarządzania i sterowania podzespołami campera jest bardzo zoptymalizowany i nowoczesny. Trzy panele multimedialne w nowoczesnym designie pozwalają w łatwy sposób sterować systemami i zaplanować podróż. Ogrzewanie, ilość i temperatura bieżącej i szarej wody, temperatura dodatkowej klimatyzacji, temperatura otoczenia i wnętrza campera, 3 warianty oświetlenia, poziom naładowania baterii, ilość wytworzonej energii z systemu solarnego, stabilizacja poziomu samochodu, nawigacja, system multimedialny, kamery zewnętrzne. To tylko najważniejsze systemy dostępne w panelach pozwalające w łatwy i przyjemny sposób je regulować i odczytywać.

Zewnętrzny design z ochronną folią daje dopełnienia wnętrzu i komponuje samochód w jedna całość. Zewnętrzny wygląd pokazuje co czeka cię w środku, w trasie i na campingu.

way to live or travel

Szybki kontakt

Piotr

Jestem do Twojej dyspozycji i odpowiem na każde pytanie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

office@maronicamper.com